28 lutego 2016

Masaż Shantala

stópkaPodstawowy kurs masażu niemowląt i dzieci starszych metodą Shantala.

Masaż Shantala to starożytna technika wywodząca się z Indii, która do Europy trafiła za sprawą francuskiego położnika – Frederique Leboyer. Łączy ona w sobie zarówno tradycje jak i najnowsze metody współczesnej fizjoterapii, ortopedii oraz pediatrii, w celu najlepszego wykorzystania potencjału jakim jest dotyk i stymulacja mięśniowo-ruchowa.
Regularne masowanie dzieci sprzyja rozwojowi na wszystkich poziomach (fizycznym, emocjonalnym, psychicznym), a ponadto daje następujące korzyści:stymulacja psychorozwojowa, regulacja trawienia, przyswajania, wypróżniania (kolki), poprawa krążenia (wcześniaki), stymulacja mózgowa (rozwój intelektualny), prawidłowa artykulacja/wymowa, walka z dolegliwościami, działanie wyciszające i uspokajające.

 

OPIS WARSZTATÓW:

Zajęcia mają charakter teoretyczno – praktyczny. Uczestnicy zostaną zapoznani z podstawowymi informacjami na temat korzyści, zasad, warunków i przeciwskazań do wykonywania masażu, oraz klasycznymi technikami masażu i gimnastyki Shantala.
Całość obejmuje 2h, w tym jedną 15-to minutową przerwę.
Uczestnicy pracują na udostępnionych przez Instruktorkę lalkach, oraz przy autoryzowanej muzyce terapeutycznej Shantala.

 

[Zainteresowanych zapraszamy również na zajęcia indywidualne, organizowane w trybie jednego lub większej ilości spotkań. Możliwość pracy na lalce i/lub dziecku. Szczegóły pod numerem 795301011.]

 

TERMIN:

Najbliższe zajęcia odbędą się 01/04/2017, godzina 09:00.*

 

MIEJSCE:

Gabinet Medycyny Naturalnej Essentia, ul.Chodkiewicza9, 70-344 Szczecin

 

KOSZT:

30zł, cena obejmuje materiały szkoleniowe i poczęstunek.

Zamów

 

*Warunkiem odbycia się zajęć jest zebranie min. 10cio osobowej grupy uczestników.