28 lutego 2016

Sekrety Pielęgnowania Urody/Masaż Refleksologiczny Twarzy

chinkaWarsztaty pielęgnacyjno-terapeutyczne dla kobiet z zakresu Refleksologii i Autostymulacji Twarzy (techniki samodzielnego masażu), żywienia oraz ziołolecznictwa.

Refleksologia Twarzy, to zabieg, mający na celu pobudzenie naturalnych mechanizmów organizmu człowieka. Jest to działanie stymulujące oczyszczanie, regenerację i sprawniejsze funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Jest to również forma przedłużania młodości, poprzez działanie profilaktyczne, lecznicze, a także pielęgnacyjne. Masaż Refleksologiczny Twarzy przynosi relaks, odprężenie, detox, a ponadto jest wspaniałym narzędziem w walce z wieloma dolegliwościami takimi jak: bóle głowy, migrena, depresja, bezsenność, astma, zaburzenia hormonalne, bolesne miesiączki, bezpłodność, nadczynność/niedoczynność tarczycy, ograniczenie ruchu (paraliż), korekcja wad postawy, nadciśnienie, ADHD, problemy dentystyczne. Pomaga również utrzymać dobrą kondycję skóry i mięśni, redukując i zapobiegając powstawaniu zmarszczek. Działanie zaś na głębszym poziomie, wspiera właściwe odżywianie, dotlenienie i pracę komórek, co dalej przekłada się na zdrowy i piękny wygląd.
Regularne masowanie i autostymulacja twarzy, wsparte odpowiednią dietą i ziołami, to łatwy i przyjemny sposób przedłużania młodości zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

 

OPIS WARSZTATÓW:

Zajęcia obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, połączoną z omawianiem wybranych przepisów kulinarnych i wspólnym przygotowywaniem wywarów ziołowych.

 

ZAKRES MATERIAŁU:

Wprowadzenie do pielęgnacji zdrowia i urody kobiety.
Refleksologia i Autostymulacja Twarzy – warsztaty samodzielnego masażu.
Elementy dietetyki i ziołolecznictwa.

 

CZAS TRWANIA:

Warsztaty trwają 4h. Przerwy ustalane na bieżąco, wedle potrzeby.

 

TERMIN:

13/05/2017, godzina 09:00.

 

MIEJSCE:

Gabinet Medycyny Naturalnej Essentia, ul.Chodkiewicz 9, 70-344 Szczecin

 

KOSZT:

250zł, cena obejmuje materiały szkoleniowe, poczęstunek i przygotowywane do degustacji potrawy/wywary.

Zamów