31 maja 2016

Terapie Twarzy

 Masaż Refleksologiczny

Masaż refleksologiczny jest zabiegiem terapeutycznym mającym na celu uruchomienie naturalnych zdolności regeneracyjnych i oczyszczających organizmu.

Poprzez pracę na konkretnych strefach twarzy, pobudzamy korespondujące z nimi organy wewnętrzne, stymulujemy ich właściwe funkcjonowanie i wpływamy na układ nerwowy, którego zakończenia tworzą tzw. punkty refleksoryczne na ciele, aktywowane podczas masażu.

Masaż refleksologiczny przynosi relaks, odprężenie, detox, a ponadto jest wspaniałym narzędziem w walce z wieloma dolegliwościami takimi jak: bóle głowy, migrena, depresja, bezsenność, astma, zaburzenia hormonalne, bolesne miesiączki, bezpłodność, nadczynność/niedoczynność tarczycy, ograniczenie ruchu (paraliż), korekcja wad postawy, nadciśnienie, ADHD, problemy dentystyczne.

 

Zamów

 

 

Masaże pielęgnacyjne/odmładzające/przeciwstarzeniowe

 

  • Masaż Korygujący

Połączenie intensywnego masażu i akupresury. Precyzyjne techniki pobudzające i stymulujące mięśnie, ścięgna oraz skórę twarzy. Zabieg, poprzez siłę i specyfikę ucisku oraz właściwe dla indywidualnej fizjonomii chwyty, działa korygująco ti odżywczo. Efektem jest tu podniesienie owalu, kącików ust i powiek, usunięcie worków pod oczami, opadającego podbródka, redukcja zmarszczek, oraz ogólne modelowanie w obrębie twarzy, szyji i dekoltu. Zmiany widoczne już po pierwszym zabiegu!

(Zakres i długość masażu zależne od indywidualnych potrzeb.)

 

Zamów

 

  • Japoński Cosmolifting (Sorensensistem™)

Zabieg odmładzający, wyrastający z Refleksoterapii, a wzbogacony technikami dynamicznego masażu liftingującego. Praca polega tu na energicznym pobudzeniu mięśni twarzy, rozprowadzeniu zastojów utrudniających odżywianie komórek i wyprowadzanie zanieczyszczeń, orazspecjalistycznych chwytach/uciskach, poprawiających krążenie, stymulujących produkcję kolagenu i ujędrniających mięśnie. Masaż, w autorskiej wersji, obejmuje twarz, szyję, dekolt i głowę, przynosząc, poza efektem terapeutycznym, również odprężenie z jednoczesnym pobudzeniem.

 

Zamów

 

  • Quiro.

Hiszpański masaż przeciwzmarszczkowy.

 

  • Marma Mukabhyanga

Pobudzający i rewitalizujący masaż ajurwedyjski twarzy.

 

  • Lifting Fusion 3D

Rewolucyjny masaż intensywnie liftingujący, delikatnie drenujący i głęboko rozluźniający.

 

  • Gua Sha

Masaż twarzy wykonywany narzędziami z rogów bawolich, kamieni lub minerałów.

Zabieg ma na celu rozproszenie toksyn oraz zastałej krwi, powodujących blokady krążenia, które rzutują na zdrowie i wygląd skóry, a także korespondujących z poszczególnymi jej częściami narządów wewnętrznych.

Efektem końcowym jest tu wyprowadzenie zanieczyszczeń z tkanek, dożywienie, a więc poprawa kondycji skóry oraz warstw podskórnych, pobudzenie produkcji kolagenu i stymulacja mięśni, czyli ogólne działanie terapeutyczno-pielęgnacyjne i antyzmarszczkowe.

 

Zamów

 

  • Kobido

Chińska sztuka masażu odmładzającego. Jest to szybki i dynamiczny zabieg, wykorzystujący bardzo energiczne techniki pobudzające mięśnie, poruszające krążenie i ujędrniające. W efekcie twarz staje się bardziej napięta i elastyczna, owal podnosi się, a zmarszczki wypełniają.

 

Galvanic SPA

Zabieg pielęgnacyjny/przeciwstarzeniowy, z użyciem prądów galwanicznych oraz specjalistycznych produktów oczyszczających, antyzmarszczkowych, ujędrniających, liftingujących, nawilżających i innych, wedle potrzeb skóry.

Zabieg polega na gruntownym oczyszczeniu twarzy (szyji/dekoltu), dwuetapowej stymulacji galwanizatorem i regeneracji/odżywieniu odpowiednio dobranymi preparatami firmy NuSkin, lidera w dziedzinie innowacji Anti-Aging.

 

Akupunktura Kosmetyczna

Zabieg odmładzający, który wyrasta z tradycji Medycyny Chińskiej. Jest to naturalna metoda modelowania twarzy oraz całego ciała, poprzez nakłuwanie igłami.

Akupunktura poprawia elastyczność tkanki, stymuluje produkcję witalnych składników na poziomie wewnątrzkomórkowym, jest pomocna w walce z trądzikiem i wszelkimi zmianami skóry, przebrawieniami, zmarszczkami, cellulitem, opadającymi piersiami i innymi defektami, powstałymi wskutek postępującego procesu starzenia bądź w wyniku konkretnych uwarunkowań.